Megoldásra vár

Járdán parkolás teljes terjedelemben

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.18.
Járókelő hozzászólása:
Az IBS elé a napokban tettek a járda mentén néhány oszlopot, kérem ide is tegyenek parkolásgátló oszlopokat.

-------------------------

Idősek, gyerekesek az útra szorulnak a parkoló autók miatt. Rendszeresen teljes autósor foglalja el járdát. Jeleztem szóban, írásban, de hónapok óta nincs változás.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 11a

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Idősek, gyerekesek az útra szorulnak a parkoló autók miatt. Rendszeresen teljes autósor foglalja el járdát. Jeleztem szóban, írásban, de hónapok óta nincs változás."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.18. Járókelő hozzászólása: Az IBS elé a napokban tettek a járda mentén néhány oszlopot, kérem ide is tegyenek parkolásg...

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Az IBS elé a napokban tettek a járda mentén néhány oszlopot, kérem ide is tegyenek parkolásgátló oszlopokat.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Admin!

    A rendőrség mellett a kerületi Városrendészet is folyamatosan ellenőrzi és bünteti a szabálytalanul várakozókat a kerületben.

    Kérjük amennyiben szabálytalanságot tapaszta
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás.
    Továbbra is kérdés: lesz-e megállni tilos tábla? Sárgára festett járdaszegély? Parkolásgátló oszlop?
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Átjárón való pakolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Káplár utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sarkon, tilosban parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kupeczky utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére