Megoldatlan

Törvénytelenül keskeny járda

Egy gyalogos is alig fér el itt, kerekesszékkel vagy babakocsival kb esélytelen itt végigmenni. Simán lehetne szélesíteni a járdát, parkolás nincsen.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 24

Hozzászólások

  • Kozma József hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez nagy gáz válasz, azt implikálja, hogy igazából egy utcára elég egy oldalra normális járdát építeni, aki meg esetleg a másik oldalon lakik, az költözzön el, ha nem tetszik neki valami.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, amelyre a Városfejlesztési iroda az alábbi választ adta.

    A bejelentésben szereplő szakaszon az utca másik oldalán is van egy járda amely széles
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tanulságos előtörténet:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/59999/indokolatlanul-keskeny-jarda
    Számos infó a hozzászólásokban. Mivel a nagy forgalmú szakasz közepén található ez a rész, és így...
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Látszik, nem férsz el. Az utcának másik oldala sincs, ugye. Életképtelenségből 5*.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Kozma József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Konténerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Táltos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Fakivágás - Királyhágó utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Királyhágó utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére