Megoldott

Benőtte a sövény a kerékpárutat

Anonim Járókelő

Benőtte a sövény a kerékpárutat a Váci út 190. előtt, ezért a sövényt meg kellene nyírni mert belóg a kerékpárútba, zavarja a kerékpárosokat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 190

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a sövény nyírását elvégezték munkatársaink.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112979/benotte-a-soveny-a-kerekparutat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik a metro megálló neve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált védelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Judit Pető
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére