Válaszra vár

Sérült kerékpártámasz

Budapesten, a 7. kerületben, a Király utcában, a Rumbach Sebestyén sarokhoz közel, a mélygarázs lejáratával szemközt, a képen látható kerékpártámasz megsérült. Kérem javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 5

Hozzászólások

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Romsics Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidöntött kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kozma József
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két roncsbicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére