Megoldásra vár

Sérült kerékpártámasz

Budapesten, a 7. kerületben, a Rumbach Sebestyén utcában, a BKK központ előtt, a képen látható kerékpártámasz megsérült. Kérem javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rumbach Sebestyén u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem az nem praktikus. Kerékpárral elvileg nem a járdán kell menni. Az általad linkelt képen valahogy fel kell menni a járdára és csak úgy lehet hozzáférni a tárolókhoz.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobb helyeken ezért rakják ezeket úgy, hogy védve legyenek az autóktól, tehát pont fordítva - lásd a csatolt képet.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Romsics Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidöntött kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kozma József
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két roncsbicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére