Megoldott

Hol a telefon?

FRISSÍTÉS 2023.05.02.
Még nem került vissza

---
FRISSÍTÉS 2022.11.24.
Magyar Telekom válasza:
Jelenleg végezzük az üzemelő nyilvános távbeszélő állomások üzemeltetésének racionalizálását, ennek keretén belül került sor több száz telefonkészülék leszerelésére. Az érintett telefonfülkék típuscseréje, átalakítása folyamatban van.

---
Hol a telefon? Kossuth Lajos utcai telefonfülke Chili Fitnessel szemben

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 117

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A leszerelt telefonkészüléket ezen a helyszínen nem szereljük vissza.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Hol a telefon? Kossuth Lajos utcai telefonfülke Chili Fitnessel szemben"-ról "FRISSÍTÉS 2023.05.02. Még nem került vissza --- FRISSÍTÉS 2022.11.24. Magyar Telekom válasza: Jelenleg végezzük az üzemelő nyilvános távbeszélő állomások üzemeltetésének racionalizálását, ennek keretén belül került sor több száz telefonkész...

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Most sem került vissza
  • Szebb városért visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem került vissza
  • Szebb városért visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg végezzük az üzemelő nyilvános távbeszélő állomások üzemeltetésének racionalizálását, ennek keretén belül került sor több száz telefonkészülék leszerelésére. Az érintett telefonfülkék típuscse...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap + keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Victor Hugo utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére