Megerősítésre vár

Fa pótlás

Tisztelt Illetékesek!
Kérjük szépen a Fővám téri parkban a játszótér mellett kivágott nagy fa mihamarabbi pótlását, a pontos helyet a csatolt képen megjelöltem.
Előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, 3

Hozzászólások

  • V Imre visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéshez csatolt fotón egy már ültetéshez előkészített fahely látható, ahová hamarosan megtörténik az új fa telepítése. Jogszabál
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • V Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A törzsek szétfeszítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szegély segély

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lipótváros (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére