Megoldatlan

Kiszáradt fa

X. kerület Gyöngyike utcában a szépen felújított Pongrácz úti lakótelep szélén egy nem mostanában kiszáradt fa várja a cseréjét. Előre is megköszönöm az illetékeseknek, ha nem csak a fa kivágásáról, hanem annak új csemetével való pótlásáról is gondoskodni fognak.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs információm róla, nem jártam mostanában arra. Ha meg is csinálták biztosan fél éven túli a megoldás.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném jelezni hogy még mindig nem történt látható változás az ügyben.
  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm a visszajelzést és előre is köszönöm az intézkedésüket!
  • Kőbányai Polgármesteri Hivatal hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Helyszíni szemlén a fa beazonosítását követően köteleztem a közterületi zöldsávban álló fás szárú növények kezelésével megbízott céget, a Kőkert Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft.-...
  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs változás.
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére