Megoldott

Kaksi

RVY 676: Valaki vagy valakinek a kisállata odakaksizott a 3-as hátsó ülésbe. Egy alapos fertőtlenítés ajánlott

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba! ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap eltüntették a kaksit :). Köszönjük
  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóltam az utasoknak hogy ne üljenek oda
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Most tényleg a járókelőre lett ez bejhlentve ahelyett hogy előre blattyogtál volna?
  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az az Arrivánál van
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Jelentkezz hozzánk autóbusz-vezetőnek!"
    :D
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    38/238-as vonalon is legyen több Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Retkes ülések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Papírgalacsinokkal kitömött buszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére