Válaszra vár

Nincs világítás Október huszonharmadika utcában - BDK

FRISSÍTÉS: 2022.10.18. Járókelő visszajelzése:
"Sajnos tegnap este már megint nem világítottak az új LED lámpák az ALLE oldalában. Kérlek, küldjétek újra a BDK-nak, köszi!"
--------
Nincs világítás Október huszonharmadika utcában, Bercsényi és Fehérvári út között
-az alle oldalán, a másikon igen
új led lámpák

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 8-10. IV-em

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés:

    2022-11-15 ma este sem műküdik a led az adiott részen
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem vála...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk a BDK válaszát, hogy mi lehet a gond itt olyan gyakran a ledekkel...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-10-20 se volt
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-10-19 se volt
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Nincs világítás Október huszonharmadika utcában, Bercsényi és Fehérvári út között -az alle oldalán, a másikon igen új led lámpák"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.10.18. Járókelő visszajelzése: "Sajnos tegnap este már megint nem világítottak az új LED lámpák az ALLE oldalában. Kérlek, küldjétek újra a BDK-nak, köszi!...

  • Illak Adrián hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos tegnap este már megint nem világítottak az új LED lámpák az ALLE oldalában. Kérlek, küldjétek újra a BDK-nak, köszi!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, zárható. Tegnap már rendben volt este!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    észlelés:

    2022-10-04 20:33
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest Fehérvári út 161 Andor utca sarka (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    reklám egy oszlopon Törökverő út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére