Válaszra vár

Leparkolt, igénytelen zöldfelület

FRISSÍTÉS 2022.10.20.
XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza:
Javasoljuk a bejelentőnek, hogy keresse meg Önkormányzatunk Zöldfelületi Csoportját, hogy a zöldfelület helyreállítására, bokrok beültetésére, esetleg azok fakorláttal történő megvédésére nincs-e lehetőség.

------

A Tétényi úton a Bartók Béla út felé menő oldalon az út melletti zöld sáv szét van túrva. A ráparkolás fizikai megakadályozására, illetve növények ültetésére lenne itt szükség.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 6

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzat Zöldfelületi Csoport

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tétényi úton a Bartók Béla út felé menő oldalon az út melletti zöld sáv szét van túrva. A ráparkolás fizikai megakadályozására, illetve növények ültetésére lenne itt szükség."-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.20. XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza: Javasoljuk a bejelentőnek, hogy keresse meg Önkormányzatunk Zöl...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Hivatkozva megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    üdvözlettel
    Bruckner Lászlóné
    Közlekedési O.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére