Megoldatlan

Közvilágítás hiánya

FRISSÍTÉS: 2023.06.26
A bejelentő visszjelzése alapján:

,,Semmi változás."

-----

A területen nincs közvilágítás. Kérem telepítsenek! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 12

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás sajnos.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk által a korábbiakban leírtakhoz képest nincs változás, így kérjük további türelmét a megvalósulással kapcsolatban.

    Köszönjük,

    ÓBUDA-BÉKÁSMEGYER VÁROSFEJLESZTŐ NONP
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A területen nincs közvilágítás. Kérem telepítsenek! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.06.26 A bejelentő visszjelzése alapján: ,,Semmi változás." ----- A területen nincs közvilágítás. Kérem telepítsenek! Köszönöm!"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk már korábban megvizsgálta a Juhász utca közvilágításfejlesztésének lehetőségét a szóban forgó helyszínen, melyet fejlesztési igénylistánkon rögzítettünk is. Az általun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Sötét a tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Viktor
    Illetékes: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére