Válaszra vár

Hibás öntözőrendszer

FRISSÍTÉS: 2022.10.12.
A NKE válasza: Önkormányzati terület.
_______________________________

FRISSÍTÉS: 2022.10.10
A NKE válasza:

,,A bejelentett terület nem a Társaság üzemeltetésébe tartozik."

.....

A parkban eltört a csepegtetőrendszer csöve, ezért a nyomás alatt álló csőből több méter magas vízsugár tör elő.
A történéseket szombat hajnalban fényképeztem.
Érdemes lenne felülvizsgálni, hogy szükséges-e még öntözni.
Helyszín: Orczy út-Diószegi kereszteződése

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Elnök utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.10.10 A NKE válasza: ,,A bejelentett terület nem a Társaság üzemeltetésébe tartozik." ..... A parkban eltört a csepegtetőrendszer csöve, ezért a nyomás alatt álló csőből több méter magas vízsugár tör elő. A történéseket szombat hajnalban fényképeztem. Érdemes lenne felülvizsgálni, hogy szüks...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett öntöző nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.10.10 A FŐkert válasza: ,,A bejelentett terület nem a Társaság üzemeltetésébe tartozik." ..... A parkban eltört a csepegtetőrendszer csöve, ezért a nyomás alatt álló csőből több méter magas vízsugár tör elő. A történéseket szombat hajnalban fényképeztem. Érdemes lenne felülvizsgálni, hogy szüks...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentett terület nem a Társaság üzemeltetésébe tartozik.

    Tisztelettel:

    [cid:image002.png@01D65E6D.E87869A0]

    NKE Campus XXI. Nonprofit Kft.

    NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "NKE Szolgáltató Kft. "-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem az Orczy park, azaz az NKE területe. Rossz szervezetnek küldték el!
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: NKE Szolgáltató Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kivágott fa Rákóczi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széttört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan gazos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gróf Katalin
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Csobánc utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére