Megoldott

Táblazűrzavar

Átépítették a Fehérvári út - Hengermalom út - Etele út kereszteződését, akkoriban helyezték ki a képeken látható "Megállni tilos" táblákat - szabályosan, a járda szintjétől mért 215 cm magasságban.
Később gázvezetéket építettek a Fehérvári úton, többször változott a forgalmi helyzet, változtak a besorolást rendjét jelző táblák is.
A vezetéképítés már régen befejeződött, a jelenlegi táblák nincsenek összhangban sem a tényleges forgalmi helyzettel, sem az útburkolati jelekkel, de ami rosszabb, elhelyezésük szabálytalan és balesetveszélyes, alsó szélük az átlagos termetü gyalogos szemmagasságába esik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a helyzet, hogy nekem nincs energiám a környéken lévő összes, szabálytalanul kihelyezett tábláról külön-külön bejelentést tenni, amint a lekopott útburkolati jelekről se!
    Úgyhogy a BKK Közút embere...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A közúti jelzőtáblák szabványos magasságra történő emeléséről a Budapest Közút munkatársai intézkedtek. A KRESZ-táblák a tábla utáni kereszteződésben a besorolás rendjét, illetve a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, az túlzás! Valóban megtisztították, de a tábla alsó sarka maradt kb. 180 cm-es magasságban, a minimálisan előírt 215 cm helyett. Vagyis balesetveszély továbbra is fennáll!
  • Puskás Pálma hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést!
  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblákat megtisztították.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Süveg utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére