Megoldott

Hiányzó ajtó

A térképen jelölt helyen hiányzó ajtó a jelzőlámpán.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A jelzőlámpaszerviz már pótolta a X. kerület, Pongrác út 9. csomópontban lévő jelzőlámpa hiányzó ajtaját.

    Köszönjük a bejelentést.

    Budapest, 2016. május 11....
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bibor Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korlát alja kiszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kőbányai út 59 (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leeső fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Harmat utca 172 (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére