Megoldásra vár

a rakpart lezárásáról szóló tábla mindig kint marad

Tudom, hogy mostanában ez nehéz, hiszen minden hétre kiírnak egy augusztus 20-át, meg a Lánchíd, meg a karigeri, de egy tábla mindig kint marad, akkor is, ha épp nem indokolt.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Duna u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Észrevételét köszönjük.
    A tájékoztató jelzőtábla érvénytelenítésére intézkedtünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D1156
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csonka zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére