Megoldásra vár

se járda,se tábla,se fekvőrendőr

3.ker.Zsófia utca
Zsófia utca Gladiátor utca felé,nincs járda,nincs 30-as tábla,nincs egy fekvőrendőr sem. A gyalogosok(gyerekek is főleg!) csak az úttesten tudnak közlekedni,ráadásul a szélén árok is van, de az autósok zömmel beletaposnak a gázba,hogy elérjék a Hévnél a zöld jelzést. Noha a Zsófia utca Rozália saroknál van tabla es fekvőrendőr is,ahol amúgy van járda is,érthetetlen,hogy életveszélyesen hagyták ezt a szakaszt! Az óbudai közterület felé történt már bejelentés hónapokkal ezelőtt,válasz semmi. Meg kell várni egy tragédiát?
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zsófia u. 18

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével összefüggésben az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft-vel folytatott egyeztetést követően az alábbi tájékoztatást szeretném adni.

    A gyalogosok védelme é
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Zrt. felé intézkedés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Kétirányú közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megborult poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Poller félredobva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére