Megoldásra vár

12t zona láthatatlan, 30-as zóna kezdete hiányzik

Kérem a 12 t zona tábla láthatóvá tételét,
Kérem a 30-as zóna kezdtee tábla kihelyezését (mert nem találom)
Köszönettel.
(A képen a lombok közöttt ott bújkál a 12t zona tábla

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 43

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejlentő!

    A hiányzó "Korlátozott sebességű övezet" jelzőtábla kihelyezésére intézkedünk.
    A "Korlátozott forgalmú övezet" jelzőtáblát magántulajdonról kihajló növényzet takarja, ezért a felk
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Valaki tolatott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére