Megoldásra vár

Közúti tükör visszahelyezése

Sziasztok!
A Bimbó út 133. alatt van egy kis Tesco parkolóval. Pontosan egy nagyobb kanyar közepén. A parkolóból való kihajtás nem könnyű, semennyire sem belátható a kanyar, busz is közlekedik és az autósok is rendszerint gyorsabban mennek egy hosszabb egyenes után és a kanyar is csak inkább egy ív, amiben azért annyira nem lassítanak. Onnan sem belátható, mi jön az ív után: esetleg kihajtó autó, illetve zebra, tehát még egy lassító tábla is elférhetne..
Mindenesetre a Bimbó út tavalyi felújítása előtt volt a parkolóval szemben egy kihajtást segítő tükör, de az a felújítás után sajnos nem került vissza.
Ebben szeretnék segítséget kérni, kihez lehetne fordulni tükör - visszahelyezésileg.
Köszönöm szépen előre is!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 133

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, KRESZ-tükör helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Nemeth Pinter Annamaria bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére