Válaszra vár

nem működő pumpa - 13.ker

Sziasztok,

nem működik a pumpa a 13. kerületben Jászai Mari tér és az Újpest rakpart sarkán.

köszönöm szépen,

Demeter Márton

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 9

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Demeter Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére