Megoldott

Torontál utcai kukák

A XIV.Torontál utca 56-58.szakaszon rendszeresen "elfelejtik" kiüríteni a kukákat. A szemét szétszórva hever mindenhol.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Torontál u. 56-58

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 106178. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kuka ürítése megtörtént. A parki hulladékgyűjtők ürítése hetente két
    alkalomma...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt és levágott ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ferencz Sándor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Vezseny utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúszós utca - faeper

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére