Megoldásra vár

Kiégett lámpák

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.24.
BDK válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a képen látható lámpák üzemeltetése nem a BDK
illetékességébe tartoznak. A képek buszvégállomáson található lámpákat
ábrázolják."

---

Rengeteg lámpa nem világít a buszvégállomásnál. Szám szerint 7 db, ami már nagyon sok. Ha nem megy a csere kérjenek segítséget a BDK-tól. Sőt a BKV kiadhatná nekik inkább a világítás üzemeltetést.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 299

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Több napig mind világított 1 kivételével. Talán 2 hétig is. Most megint nem ég vagy 10 lámpa. Szerintem itt amúgy áramellátási gond lehet.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0036507/2022

    JAROKELO-BUDAPEST-00105958

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. Tájékoztatásuk sze
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    1 kivételével mindegyik világít.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól számoltam már csak 2 db lámpa nem világít. Reméljük hamarosan tudják azokat is cserélni.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Rengeteg lámpa nem világít a buszvégállomásnál. Szám szerint 7 db, ami már nagyon sok. Ha nem megy a csere kérjenek segítséget a BDK-tól. Sőt a BKV kiadhatná nekik inkább a világítás üzemeltetést."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.24. BDK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a képen látható lámpák üzemeltetése nem a BDK ...

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk, hogy a képen látható lámpák üzemeltetése nem a BDK
    illetékességébe tartoznak. A képek buszvégállomáson található lámpákat
    ábrázolják.

    Engedje meg, hogy tájékozta...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +3 kép
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Rengeteg lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Koszos a búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére