Megoldásra vár

Elhagyott személygépkocsi a 14. kerületben

1143 Budapest Jurisich Miklós utca 16. szám előtt január óta áll egy osztrák rendszámú személygépkocsi. Az első ablak kicsit le van engedve, a közteresek már teleszórták büntető csomaggal. Ha eddig nem jött érte senki, már biztosan nem is fog. Tudnátok segíteni, hogy elszállítsák?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jurisich Miklós u. 16

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatóságijelzésselfelszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően kezd
    ...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne igen, de egyelőre a csodára várunk...
  • Bíró Helga hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudtam, hogy már más is bejelentette. ☹️
    Pedig jó lenne ha elszállítanák, és nem itt rohadna szét az utcán, de azt hiszem ennél többet nem tudunk tenni.... ????
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már a 3. vagy 4. bejelentés a kocsiról, amíg a rendszáma van, nem fognak kezdeni vele semmit.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Bíró Helga bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére