Megoldásra vár

Botlásveszély 1133 Váci út 90.

Botlásveszély a 1133 Váci út 90. előtti járdán. Egy tábla oszlopa lett visszavágva és most 1-2 centire kiáll a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 90

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyott terelö

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    legörbített pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére