Megoldásra vár

Gombos átkelőnél nem világít a lámpa

A villamosmegálló hátsó részén a gomb feletti lámpa kiégett, kérem, cseréljék!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 86

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Fehérvári út - Mérnök utca csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely jelzés kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött gyalogátkelőhely jelzőgomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Henryk Slawik rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére