Megoldásra vár

légkondi probléma 2 "új" buszon - 2022-06-20 - 2022 legmelegebb napja volt ma

Anonim Járókelő

légkondi probléma 2 "új" buszon - légkondi nem működik

2022-06-20 - 2022 legmelegebb napja volt ma

19:17 Arany J -Astoria 9-es busz PMP -916 /Modulo/

20:00 Ferenciek tere - Budafok 133E NCA-441 /Mercedes/

Várható a klíma javítása? Vagy bekapcsolása, ha csak nem volt bekapcsolva...?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere M

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük újra elküldeni.

    Az adott napon és időpontben nem működött

    2022-06-20 -

    19:17 Arany J -Astoria 9-es busz PMP -916 /Modulo/

    20:00 Ferenciek tere - Budafok 133E NCA-441 /Mercedes/
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük újra elküldeni.

    Az adott napon és időpontben nem működött
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    "nem áll forgalomba olyan jármű, amelyen a klíma nem működik."

    Ez szimpla hazugság. Rengetegszer rossz, nem működő klímával állnak be a forgalomba. Legalább hazugságot ne írnának...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0026532-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103956

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szolgáltatói mindent megtesznek, hogy a klimatizált
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére