Válaszra vár

Hiányzó pollerek és állandó beparkolás az Üllői út 5-nél

Egy pártíz méteres szakaszon hiányoznak a pollerek az Üllői út 5. előtt, ennek megfelelően folyamatosan be van parkolva a járda. Kérem, pótolják a hiányzó pollereket.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 6

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    dudálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére