Megoldásra vár

Szabadság híd kandeláberei

Nem tudom, hogy mennyire teljesíthető a kérésem, de a Szabadság híd északi oldalán a kandeláberek talpazatáról hiányzik néhány díszítő gömbsüveg. Jó lenne, ha ezeket sikerülne pótolni, és úgy rögzíteni, hogy az ott piknikezők ne tudjanak többet hazavinni belőle. Néhánynak a hiányát jelöltem a képeken, de több is eltűnt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabadság híd

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00103383 számú bejelentésben szereplő Szabadság híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartás
    ...
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az állandó firkálásokról ne is beszéljünk, az összes hidat, legyen az műemlék vagy nem műemléki, állandóan összepiszkítják.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szomorú ezt látni..:(((( Hasonló a szitu, mint a keresztekkel a Margit hídon. Talán itt is be kellene kamerázni a területet. Na meg a fejekben, lelkekben kellene kicsit rendet rakni......
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére