Megoldatlan

Kelenföld vasútállomás buszvégállomás (Őrmező)

Volt már bejelentés ezzel kapcsolatban, de próbálkozom egyet én is, Kelenföldön a 150-es, 250-es....stb. buszok felszállóhelyén egyetlen egy kuka sincs kihelyezve, amit jobbára a helyi virágládák bánnak. Túl azon, hogy nem lehetne cigarettázni a végállomáson, a virágládák tele vannak dobálva csikkekkel, szeméttel. Korábban az volt a BKK válasza, hogy a viszonylatjelző táblához nem lehet kukát rögzíteni, mert annyira speciális az alakja, de én most merek nagyot álmodni, és azt javaslom, hogy tegyünk egy próbát a peron egyéb felületén rögzíteni 1-2 kukát, hátha nem sértődnek meg, hogy nem élhetnek szimbiózisban a viszonylatjelzővel. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás M

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk a 3. képen egymás mellett van 3 kuka, abból az egyiket simán arrébb lehetne pakolni, de akkor nekem lenne igazam. :) Zárjuk le nyugodtan, ahogy akarjuk. :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Kelenföldi vasútállomás Őrmezei oldalán számos hulladékgyűjtő van kihelyezve, ezért újabbak kihelyezését nem tartjuk indokoltnak.

    Tis...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Donáti utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Büdös Csatorna szag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális reklámok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére