Megoldott

Andrássy út - Káldy Gyula u. sarka

A tárgyban megjelölt helyen a kandeláber búrája és úgy látom a fényforrás is hiányzik, kérem, hogy szíveskedjenek pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, 0610-Andrássy út - Káldy Gyula utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpa 4

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpák 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpa 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére