Megoldott

Szent Rókus-kápolna (Immaculata-szobor)

A Rákóczi út és a Gyulai Pál utca találkozásánál a kápolna előtti szobor körül kisebb szemétkupac gyűlt össze. Kérem szépen az eltakarítását, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 31

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    megtisztították a területet, köszönöm
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Halomban áll a szemét a Golgota park oldalában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    1089 Budapest, Golgota út 6 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegálisan elhelyezett szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére