Megoldott

Szemétkupac a Szent Rókus-kápolnánál

A Rákóczi úton a Szent Rókus-kápolna oldalában hever egy gusztustalan szemétkupac, az egyik (google-ről szedett) képen jelöltem, hogy pontosan merre. Köszönöm, ha elszállítják.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 31

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Szent Rókus-kápolna"-ról "Szemétkupac a Szent Rókus-kápolnánál"-ra.

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    eltakarították a szemetet, köszönöm
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett terület a a Fővárosi Közgyűlés által választott szolgáltatók kezelésébe tartozik, így a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. nem illetékes.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére