Megoldott

Száguldoznak hajnali 1-2-kor

Anonim Járókelő

Itt a jó idő, ismét, szinte minden éjjel gyorsulási verseny van a Szentendrei úton! A Nánási úton is hallani! Borzasztó, hogy a hatóság nem tesz ellene semmit! Ilyenkor hol vannak a rendőrök?? Ismét egy halálos balesetnek kell történnie ahhoz, hogy valaki egyáltalán foglalkozzon az üggyel!

Mi van a beígért kamerákkal?

https://24.hu/kozelet/2018/11/14/gyorshajtas-kamera-szentendrei-ut-vaci-ut/amp/

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 34

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelet Bardocz Csaba !

    Hatóságunk a Budapest III. kerület III. kerület Szentendrei úton
    lehetőségeinkhez mérten traffipax ellenőrzéseket tartunk. Ezen felül a Bp.
    III. kerületi rendészeti kollégák
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomirányító lámpa nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére