Megoldott

Magas bokrok miatt nem lehet látni a forgalmat

FRISSÍTÉS: 2022.06.03.

FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."
---------------
A bokrok magassága akadályozza a biztonságos kihajtast.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pintér József u. 2a

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy Peter Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kertész!

    Bocsánat, hogy nem tudom megszólítani hivatalosan, de belezavarodtam a sok illetékesbe.

    Köszönöm szépen az autós társaim nevében is a gyors intézkedést, a bokrok immár biztonságosa...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Alábbi bejelentés kapcsán ezúton tájékoztatom, hogy a mai napon a helyszínt megtekintettük.
    A Váci út - Pintér József utca kereszteződésében a kikanyarodáskor a belátást zavaró söv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A bokrok magassága akadályozza a biztonságos kihajtast."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.03. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." --------------- A bokrok magassá...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Nagy Peter Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére