Megoldott

Veszélyes gödör

Az út és a járda közötti részen egy gödör tátong, némi kiálló deszkával. Nem közműszolgáltatóhoz tartozik, kérjük a tisztelt önkormányzatot a balesetveszély elhárítására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Legenda u. 4

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Garami Gáborné !

    A balesetveszélyes akna megszüntetésre került,

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beomló árok és út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Meszes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére