Megoldásra vár

Ehagyott jármű bejelentése Zugló Kassai utca

A 1142 Zugló, Kassai utca 35. szám előtt ál egy elhagyott jármű. Az autón ugyan van rendszám, de lekérdeztem a rendszerben és már másfél éve nincs rajta műszaki vizsga. Az autó körülbelül egy éve pusztul itt mozdulatlanul, akadályozva az udvarba való ki- és behajtást, foglalva az amúgyis kevés parkolóhelyet. Kérem, szólítsák fel a tulajdonost az autó elszállítására, vagy szállítsák el azt! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kassai u. 35

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően ke
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerencsére már volt is kint a közteres és felszólítást rakott ki rá, 3-4 hónap az ügyintézés, tehát már akkor nem lesz vészhelyzet, remélem.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az autón ugyan van rendszám, de lekérdeztem a rendszerben és már másfél éve nincs rajta műszaki vizsga"

    Ha veszélyhelyzetben járt le a vizsga, akkor az június 30ig még kvázi érvényes és 2) Zugló ren...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott lerobbant auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére