Válaszra vár

A fedlap mellett beszakadt az út

A fedlap ép, de közvetlen mellette mély lyuk van.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Attila u. 20

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lógó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dessewffy utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefon fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lógó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rezeda utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére