Válaszra vár

Sérült csatornafedelek és hiányzó burkolat

Tisztelt Illetékes!

A Reitter - Kisgömb sarkon található csatornafedelek sérültek, körülöttük pedig hiányzik a burkolat, így botlásveszélyesek.

Kérem, hogy cseréljék a fedlapokat és javítsák a burkolati hibákat.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 13

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rongált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Katona József utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére