Megoldásra vár

Váci út 43. besüllyedt aknafedél

A 1134 Budapest, Váci út 43. előtt a parkoló bejáratnál besüllyedt aknafedél (forgalomirányítás felirattal).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 43

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Váci út 43. előtt a járdán keretestől megsüllyedt fedlap javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bulcsú utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére