Válaszra vár

Utcanévtábla nélküli közterület

FRISSÍTÉS 2022.05.20.

II. kerület válasza:
"A jelzett közterület névtelen közterület, így kért utcanévtábla kihelyezésére nincs mód. Több más, ugyancsak névtelen II. kerületi közterület elnevezésére vonatkozó javaslat készül. A névadás ügyében a Fővárosi Önkormányzat jogosult dönteni."

---

A Fővárosi Szabályozási Keretterv és az online térképek alapján ennek a közterületnek Véka utca a neve. Ezt azonban a helyszínen egy tábla sem jelzi, így az utca névtelennek tűnik. Kérem az illetékest, hogy amennyiben Véka utca az utca neve helyezzenek el táblákat, ha viszont még nincs neve nevezzék el a közterületet.
(A képek a táblák helyét, azok hiányát ábrázolják)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Véka u. 12

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-56581 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Koordinációért, Vagyongazdálkodásért és Humán
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Fővárosi Szabályozási Keretterv és az online térképek alapján ennek a közterületnek Véka utca a neve. Ezt azonban a helyszínen egy tábla sem jelzi, így az utca névtelennek tűnik. Kérem az illetékest, hogy amennyiben Véka utca az utca neve helyezzenek el táblákat, ha viszont még nincs neve nevezzék el a közterületet. (A képe...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza:
    A jelzett közterület névtelen közterület, így kért utcanévtábla kihelyezésére nincs mód. Több más, ugyancsak névtelen II. kerületi közterület elnevezésére vonatkozó javaslat...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet továbbítottunk a Műszaki Osztálynak. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Árva oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes vízparti terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére