Válaszra vár

Elfordult tábla

FRISSÍTÉS: 2022.05.15.
Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák és azok oszlopa közforgalom számára megnyitott magánúton található. Az ingatlanon sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetékes. Kérjük a táblák karbantartásával kapcsolatban az Árkád Budapest üzletközpont tulajdonosát vagy üzemeltetőjét keressék meg.
Megjegyezzük, hogy a képen szereplő "Behajtani tilos" és "Kivéve áruszállítás" táblakombináció jogszabályellenes. Javasoljuk a szabályok szerinti "Mindkét irányból behajtani tilos" jelzőtábla alkalmazását a "Behajtani tilos" tábla helyett."
-----------------------------
A kõzépső jól áll, a másik kettő elfordult

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Árkád 1

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A kõzépső jól áll, a másik kettő elfordult"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.15. Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák és azok oszlopa közforgalom számára megnyitott magánúton található. Az ingatlanon sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetékes. Kérj...

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Árkád Budapest

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Árkád Budapest"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák és azok oszlopa közforgalom számára megnyitott magánúton található. Az ingatlanon sem Részvénytársaságunk,
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére