Válaszra vár

Zajvédőfal teljes hiánya

Anonim Járókelő

M5-ös autópálya ikea melletti és a Kossuth-Ferenc telepnél lévő résznél teljesen hiányzik a zajvédő fal.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Szélső u. 22

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt „Járókelő” !
    A honlapjukon 00101555 számon nyilvántartott alábbi bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy az érintett autópálya szakasz közútkezelői feladatait nem Fővárosi Önkormányzat
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-53814 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tis
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Darázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gazdag Tímea
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Kölcsey utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Lőrinci temető (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácska utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére