Válaszra vár

Hatástalan utcai világítás Monostori úton

A III. kerület Monostori út Dunához közelebbi szakaszán az utcai lámpákat évek óta körbenőtte az oszlopok körüli növényzet, a fák lombozata teljesen és "vastagon" eltakarja a lámpatestet. 2021 júliusában is volt ott több fős gázolás (bár szabálytalan gyalogosokat ütöttek el, de egy jobb közvilágítással talán elkerülhető lett volna).
Kérem vizsgálják felül a lámpaoszlopok elhelyezkedését, esetleg az úttest másik oldalon való kialakíthatóságát. Amennyiben minden marad a régiben, mindenképpen kérném a lámpatestek körüli kertészeti munkák elvégzését, a lombozatok erőteljes megritkítását a teljes világítási irányban.
(Mellékelem az útszakasz képét, valamit kép villanyoszlop alulról fotózását.)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Monostori út 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Kata
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére