Válaszra vár

Elhanyagolt állapotban lévő két útszéli vaskorlát karbantartása

FRISSÍTÉS:
A Budapest Közút válasza
2022. május 26.
Tisztelt Bejelentő!
Tisztelt Járókelő Egyesület!

Tájékoztatjuk, hogy a Rőzse utcában lévő szalagkorlátok üzemeltetésével kapcsolatban a kerületi önkormányzat az illetékes.

---

A Rőzse utca a XII. kerület egyik legbarátságosabb utcája. Az utca szégyene azonban két rozsdamarta vaskorlát, amelyeknek a karbantartásával senki sem törődik. Az egyik vaskorlát (1. fotó) az utca elején, a Rőzse u. 1. sz házzal szemközti oldalon, a másik pedig (2.fotó) az utca másik végénél, közvetlenül az Esze Tamás Gyermekotthonhoz vezető útelágazás elejénél található. A XII. ker. Önkormányzat Városfejlesztési Irodája szerint az ezek karbantartásáról való gondoskodás kívül esik az ő hatáskörükön. E vaskorlátok rozsdamentesítésére, és időtálló mázolására lenne szükség!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Rőzse u. 1

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rőzse utca a XII. kerület egyik legbarátságosabb utcája. Az utca szégyene azonban két rozsdamarta vaskorlát, amelyeknek a karbantartásával senki sem törődik. Az egyik vaskorlát (1. fotó) az utca elején, a Rőzse u. 1. sz házzal szemközti oldalon, a másik pedig (2.fotó) az utca másik végénél, közvetlenül az Esze Tamás ...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a Rőzse utcában lévő szalagkorlátok üzemeltetésével kapcsolatban a kerületi önkormányzat az illetékes.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZ
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Dr. Kassai Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kőtörmelék az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pethényi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kvíz kérdés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére