Megerősítésre vár

Astfalt maradék a parkban

Aszfalt maradék van öntve az Erdősor utca mögötti szervízútnál, a romokban álló épület előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 151

Hozzászólások

  • Friedl Ferenc visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2252/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk beütemezte az illegálisan ler
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Úttestre belógó bozótos terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kolonics György Sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útra belógó fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére