Megoldatlan

Kiszáradt fa

Kiszáradt fa, 2 üres hely fáknak

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kucsma u. 40

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. a kiszáradt fát eltávolítja, pótlására előreláthatólag 2022. őszén kerül sor.

    Köszönöm megértését.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére