Megoldott

Lakó-pihenő övezet tábla fejmagasságban Bozókvár

Egy lakó-pihenő övezet végét jelző tábla fejmagasságban van a Bozókvár utca 4. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bozókvár u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiesett szegélykő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    1114-Bertalan Lajos utca - Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi forgalomváltozás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Budafoki út 8 F. épület, II. lépcsőház, magasföldszint (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére