Válaszra vár

Megállni tilos - jogszabályi rendezése (Sport utca)

Tisztelettel kérem a megállni tilos táblaák alól a "kivéve" kiegészítések levételét, a szükséges forgalmi rend más módon való jelzését, ugyanis ezt jogszabály tiltja.

"20/1984. (XII. 21.) KM rendelet az utak forgalomszabályozásáról és a közúti jelzések elhelyezéséről

35.1. Megállási tilalom hatálya alól sem kiegészítő táblával, sem más módon kivétel nem adható."

Probléma helyszíne
Budakalász Sport u. 204

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budakalász Polgármesteri Hivatal

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budakalász Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére